» SZUKAJ
» FAQ
» ALBUM
» UŻYTKOWNICY
» REJESTRACJA
» REGULAMIN




Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kosior30
2014-02-04, 12:09
Kalendarze MZ CLUB POLSKA.
Autor Wiadomość
SAke 
Pogromca Mitów! :)


Motocykl: VFR 800Fi
Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 05 Mar 2005
Posty: 1019
Skąd: Żyraków / Dębica
Wysłany: 2006-11-13, 18:02   

Propozycja williama jest bardzo "amatorska" moge sie załozyc ze nie pracował nad nia dłuzej niz 10min. Ma pełno pustych białych mniejsc no i jeszcze to białe tło :???: Proponuje poprosic maeko on w projektowaniu siedzi od dawna napewno chetnie pomoze. Co do drukarni to moze by w koncu znalesc jakiegos sponsora ktory dołozy cos kasy za umieszczenie na tym kalendarzu jego loga gdzies zboku??
_________________
http://www.polskajazda.pl...600,WSK,125/394
 
 
     
Pawlos 
Ready to race!

Motocykl: Kawasaki ZX-9r
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 17 Maj 2006
Posty: 110
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2006-11-13, 18:07   

Pierwsza propozycja SAke dobra, druga troche mniej....
SAke napisał/a:
Co do drukarni to moze by w koncu znalesc jakiegos sponsora ktory dołozy cos kasy za umieszczenie na tym kalendarzu jego loga gdzies zboku
Wszystko sprowadza sie znowu do kwestii legalizacji klubu. Bez tego NIE MA SZANS uzykac jakiegokolwiek sponsora. :neutral:
_________________
www.wheelieholix.pl
 
 
     
Buła 
Zlotowicz


Motocykl: CBR 900 RR x 2
Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 05 Lip 2005
Posty: 416
Skąd: suchedniów
Wysłany: 2006-11-13, 18:12   

pomysł z kalendarzem jest fajny,chetnie bym sobie powiesił na ścianie taki kalendarz,tylko może najpierw trzeba by sie zorientowac jaka cena bedzie za pojedyncza strone a i lemoze kosztowac kalendarz który bedzie miał 12 stron.
_________________
Wszedzie dobrze ale na VFR najlepiej :-) ,a czerwone są najszybsze.
Fioletowa MZ 251-90r-na zawsze w mojej pamięci pozostaniesz :-)
MZ ETZ 150-narazie w czesciach
 
 
     
SAke 
Pogromca Mitów! :)


Motocykl: VFR 800Fi
Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 05 Mar 2005
Posty: 1019
Skąd: Żyraków / Dębica
Wysłany: 2006-11-13, 18:34   

BUŁA napisał/a:
Wszystko sprowadza sie znowu do kwestii legalizacji klubu. Bez tego NIE MA SZANS uzykac jakiegokolwiek sponsora.

To moze warto by poczekac?? Zdecydowanie jedna kartka więkrzego formatu będzie taniej pozatym uwazam ze jesli będzie kosztował wiecej niz 10zł to mało kto będzie chciał kupic.
_________________
http://www.polskajazda.pl...600,WSK,125/394
 
 
     
William 
Zlotowicz
Mnich


Motocykl: BMW F650
Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 1283
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-11-13, 19:10   

Klima napisał/a:
Mozle lepiej jak tam beda wszystkich motory.... Bo propozycja williama jest bardzie dla tych osób które byly na zlocie
Ten projekt robiłem lekko pod kątem indywidualnym. Zamieszczenie zdjęć wszystkich Etek osób utożsamiających się z klubem było by dosyć kłopotliwe i wprowadzało by zamieszanie, które popsuło by ogromną zaletę - prostotę i przejrzystość, zamieniając czytelny i przyjemny kalendarz dla oka w plakat, na którym każdy ma swój margines. Najlepsze są właśnie zdjęcia grupowe, gdzie w jednym elemencie skupiającym uwagę, zamyka się całą naszą społeczność. To nie jest zdjęcie rodzinne, które ma towarzyszyć z pra - pra - pra dziadów, do ich identyfikacji przez wnuków z zakurzonej stepii, ale element symboliczny i charakterystyczny, który w jednym miejscu łączy nas wszystkich.

Co, do rozpropagowywania pomysłu w materialnej formie:

Ze sprzedażą mógł by się pojawić lekki problem - druk, dodatkowe opłaty itp. Wiemy, że wraz z legalizacją klubu zostanie wprowadzona coroczna składka. Każdy chętny, mógłby do corocznej składki dorzucić konkretną sumę i w paczce z gadżetami klubowymi dostał by mn. kalendarz. Akurat składka na rok - kalendarz na rok. Składka za jednym zamachem - wysyłka za jednym zamachem. Jedna operacja - jeden problem. Cud, miód i orzeszki. :grin:

[ Dodano: 2006-11-13, 19:12 ]
Cytat:
Propozycja williama jest bardzo "amatorska" moge sie załozyc ze nie pracował nad nia dłuzej niz 10min.
To jest amatorska robota, ale spędziłem nad tym około dwóch godzin. Jasne pola są celowe. Ile osób - tyle pomysłów razy 2. Problem robi się wtedy, gdy trzeba to zebrać do kupy.
_________________
http://mnich777.blogspot.com/
 
     
MZ Maxi Perwers 
Zlotowicz
MODERATOR - RETIRED


Motocykl: GSXF 600, GS500.
Pomógł: 9 razy
Wiek: 53
Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 1030
Skąd: Lubań-Zgorzelec
Wysłany: 2006-11-13, 19:23   

Wbrew pozorom druk nie jest chyba aż tak drogi. William Twój projekt jest dobry. Jednak w centrum umieściłbym nową 1000 w jakimś fajnym ujęciu. Niech klub kojarzy się też z nowoczesnością, albo przyszłością, jak kto woli. Jeśli ktoś ma czas i umiejętności by coś takiego zrobić, to niech pochwali się swoją inwencją tak jak William. Pozdr.
_________________
Jedynym lekarstwem na głupotę jest kop w d-pę.
Motongi MZ wymagają tylko prostych koncepcji by działały. Tak jak lodówki z lat 80. Miały śmigać przez 25 lat. Mzetki je wyśmiały. Była cudowna 251- ukradli.
 
     
KrzaK 


Motocykl: Mz Etz 250
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Paź 2005
Posty: 208
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-11-13, 19:32   

fajny projekt, tylko jedno ale. ulozylbym jakos logiczniej miesiace np od lewej do prawej lub od góry do dołu. Nie mówie o układzie tylko o miejscach poszczególnych miesięcy. NP listopad powinien byc w innym miejscu .
 
     
Michau 

Motocykl: Suzuki GS 500
Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 258
Skąd: Skarszew
Wysłany: 2006-11-13, 20:07   

William napisał/a:
osób utożsamiających się z klubem

to juz dyskryminacja...
 
 
     
SAke 
Pogromca Mitów! :)


Motocykl: VFR 800Fi
Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 05 Mar 2005
Posty: 1019
Skąd: Żyraków / Dębica
Wysłany: 2006-11-13, 20:10   

Tez tak sądze chociaz nie rozumiem tego zdania do konca :mrgreen:
_________________
http://www.polskajazda.pl...600,WSK,125/394
 
 
     
William 
Zlotowicz
Mnich


Motocykl: BMW F650
Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 1283
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-11-13, 20:29   

Michau napisał/a:
William napisał/a:
osób utożsamiających się z klubem

to juz dyskryminacja...
Powiedz, kogo dyskryminowałem? Pomyśl, zanim coś napiszesz.
_________________
http://mnich777.blogspot.com/
 
     
Pawlos 
Ready to race!

Motocykl: Kawasaki ZX-9r
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 17 Maj 2006
Posty: 110
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2006-11-13, 20:35   

MZ Maxi Perwers napisał/a:
Jednak w centrum umieściłbym nową 1000 w jakimś fajnym ujęciu. Niech klub kojarzy się też z nowoczesnością, albo przyszłością, jak kto woli.

Wg. mnie to by bylo dobre. Nie powinnismy "dyskryminowac" innych mz. Bo to w koncu nie jest klub es, ts i etz tylko marki MZ. A jak nie ciezko zauwazyc czas leci do przodu i sa produkowane nowe modele. Co prawda najczesciej brakuje w nich nieodłacznego dla tej marki zapachu miksolu ale to produkt naszej ukochanej firmy :razz:
SAke napisał/a:
To moze warto by poczekac?? Zdecydowanie jedna kartka więkrzego formatu będzie taniej pozatym uwazam ze jesli będzie kosztował wiecej niz 10zł to mało kto będzie chciał kupic.

Mało, nie mało legalizacja klubu zajmie "troszke" czasu i nie zdazymy pozalatwiac kalendarza na przyszly rok. Nie mozna przeciez "zawieszac" działalnosci klubu do czasu legalizacji. Co prawda troche to nam ogranicza pole do działania... ale trzeba kombinować :smile:
_________________
www.wheelieholix.pl
 
 
     
tomasz102 
V.I.P.


Motocykl: MZ ETZ 298e
Pomógł: 11 razy
Wiek: 34
Dołączył: 20 Lis 2005
Posty: 1540
Skąd: Świebodzice
Wysłany: 2006-11-13, 22:59   

no ja mam taką koncepcje na kalendarz klubowy:

I tak myśle wlaśnie żeby był dwu cześciowy na kółkach, jedna zdięcie MZ z jakimś cytatem związanym z jazda na moto. A na dole logo MZ Club Polska i moze jakiegoś sponsora (tu MZ) takie kalendarze są przejżyste i funkcjonalne więc nadaja się do praktycznego użycia.
_________________
w garażu: MZ ETZ 250 , Kawasaki 440 LTD, Renault 19. "Życie się kręci powyżej czterech tysięcy."
Tomek, stopka!
 
 
     
Peterek 
NNI A851


Motocykl: ETZ 250
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 09 Mar 2006
Posty: 469
Skąd: Nidzica/Wwa
Wysłany: 2006-11-13, 23:09   

Pawlos napisał/a:
ale trzeba kombinować


wlasnie, ja bym chetnie powiesil taki kalendarz u siebie 1.01.07

projekt Williama nie jest zly-podoba mi sie rozmieszczenie wszystkich elementow, ale nowsze mz tez mozna by tam wkomponowac np na samym dole dodajac pasek z obrazkami od najstarszych modeli do tych najnowszych -nie koniecznie wszystkich :wink:
 
 
     
William 
Zlotowicz
Mnich


Motocykl: BMW F650
Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 1283
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-11-13, 23:26   

tomasz102, Fajny! Szczególnie zdjęcie, które skupia na sobie całą uwagę i słusznie. :smile:

Weźmy jednak pod uwagę, że koszt takiego "kółkowego" kalendarza będzie znacznie bardziej skomplikowany. Po pierwsze - droższy, ponieważ będzie zawierał więcej stron. Po drugie - będzie trzeba coś z tymi kółkami wymyślić.

No to są już 2 projekty. :smile:
_________________
http://mnich777.blogspot.com/
 
     
tomasz102 
V.I.P.


Motocykl: MZ ETZ 298e
Pomógł: 11 razy
Wiek: 34
Dołączył: 20 Lis 2005
Posty: 1540
Skąd: Świebodzice
Wysłany: 2006-11-14, 15:20   

no ja nawet sobie pomyślałem że jeżeli będe miał wene i czas :razz: To zrobie 12 stron na np A5 kupie tusz za 12 zeta kolorwy i drukne na lepszym papierze. A kułka myśle że zbinduje, jeszcze czas do stycznia :mrgreen:
_________________
w garażu: MZ ETZ 250 , Kawasaki 440 LTD, Renault 19. "Życie się kręci powyżej czterech tysięcy."
Tomek, stopka!
 
 
     
MZ Maxi Perwers 
Zlotowicz
MODERATOR - RETIRED


Motocykl: GSXF 600, GS500.
Pomógł: 9 razy
Wiek: 53
Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 1030
Skąd: Lubań-Zgorzelec
Wysłany: 2006-11-14, 15:51   

tomasz102 napisał/a:
no ja nawet sobie pomyślałem że jeżeli będe miał wene i czas To zrobie 12 stron na np A5 kupie tusz za 12 zeta kolorwy i drukne na lepszym papierze. A kułka myśle że zbinduje, jeszcze czas do stycznia

Też o tym myślałem. W sumie, to możnaby samemu wydrukować nawet kilkanascie (dziesiąt?) egzemplarzy i temat z drukarnią mamy z głowy. Koszt, to tusz i papier + bindownica.
Teraz zostają jeszcze propozycje zdjęć.
_________________
Jedynym lekarstwem na głupotę jest kop w d-pę.
Motongi MZ wymagają tylko prostych koncepcji by działały. Tak jak lodówki z lat 80. Miały śmigać przez 25 lat. Mzetki je wyśmiały. Była cudowna 251- ukradli.
 
     
Pawlos 
Ready to race!

Motocykl: Kawasaki ZX-9r
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 17 Maj 2006
Posty: 110
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2006-11-14, 16:57   

hmmm... powinno to wyraźnie obnizyc koszty a wiec wiecej klubowiczow je kupi.
MZ Maxi Perwers napisał/a:
Teraz zostają jeszcze propozycje zdjęć.
Moim zdaniem wybrac trzeba z albumu w drodze glosowania 12 najladniejszych zdjec.... albo troche mniej a za to dodac zdjecia nowszych MZ
_________________
www.wheelieholix.pl
 
 
     
Qba 
mod_team
VIP


Motocykl: brak
Pomógł: 27 razy
Wiek: 38
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 1383
Skąd: Orzechówka/Langley
Wysłany: 2006-11-14, 16:58   

Ja się zastanawiam czy sobie samemu nie zrobić tego kalendarza, pojedyncza strona wielkości około 100x70cm, tylko musze zapytać ile druk czegos takiego. Tylko musze poczekać aż moto poskładam bo chcę mieć główne zdjęcie swojego sprzęta po odbudowie.
_________________
Ja tu tylko sprzątam...
 
 
     
Klima 


Motocykl: Yamaha yzf 600r
Pomógł: 17 razy
Wiek: 35
Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 994
Skąd: suwałki
Wysłany: 2006-11-14, 20:09   

Qba napisał/a:
bo chcę mieć główne zdjęcie swojego sprzęta po odbudowie.
o to chodzi ze kazdy by chial :twisted:
_________________
Moja była etka http://www.polskajazda.pl...&idpojazd=10835
 
 
     
MZ Maxi Perwers 
Zlotowicz
MODERATOR - RETIRED


Motocykl: GSXF 600, GS500.
Pomógł: 9 razy
Wiek: 53
Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 1030
Skąd: Lubań-Zgorzelec
Wysłany: 2006-11-14, 20:18   

W takim razie mam inną propozycję. Każdy projektuje i wykonuje kalendarz we własnym zakresie (oczywiście kto chce). Później prezentacja na forum i wybierzemy najlepsze, które posłużą jako odniesienie do zrobienia klubowego już kalendarza na 2008 rok. Dodatkowo, wykonawcy, którego dzieło uznamy za najlepsze, zafunduję na najbliższym zlocie no... 1 browara, albo 2, no niech stanie na 5 sztukach browarka w butelkach 0,5 l. Oczywiście jedynie pełnoletnim! :mrgreen:
_________________
Jedynym lekarstwem na głupotę jest kop w d-pę.
Motongi MZ wymagają tylko prostych koncepcji by działały. Tak jak lodówki z lat 80. Miały śmigać przez 25 lat. Mzetki je wyśmiały. Była cudowna 251- ukradli.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright © 2004-2015 MZ KLUB POLSKA
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14