» SZUKAJ
» FAQ
» ALBUM
» UŻYTKOWNICY
» REJESTRACJA
» REGULAMIN




Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kosior30
2014-02-04, 12:09
Kalendarze MZ CLUB POLSKA.
Autor Wiadomość
hubertbaran 


Motocykl: TS 250/1
Pomógł: 25 razy
Wiek: 35
Dołączył: 21 Sie 2005
Posty: 4458
Skąd: okolice Rzeszowa
Wysłany: 2006-11-28, 17:23   

To by była myśl... nawet mam zdjecie na kompie które chyba by sie do tego nadało;)
Takie małe realia komunizmu... niewiem czy dało by sie jednak cos z tego zrobic...
_________________
Sex, tanie wino i Disco polo! Szatan jest wielki YEAH !

Werpach:
"Komuna wróciła"
 
 
     
KolczyK 
pędze pędze


Motocykl: MZ ES 250/2 Trophy
Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 40
Skąd: Pomorskie
Wysłany: 2006-11-30, 19:42   

KrzaK napisał/a:
http://www.bikes.cz/fotosoutez/foto/78/foto.jpg
proponuje to foto dziewczyna tak sresddnia ale na mz :D



Jezusicku :D :D Krzak co ty tu wstawiłeś heheheh Ecia w porządku ale te cy...i to jak wentylki od koła MZki. :grin:

[ Dodano: 2006-11-30, 19:46 ]
plonczek napisał/a:
taaa .. możecie tu zaprojektować cały album ze zdjęciami i w dodatku z kalendarzem, ale będzie z tego lipa bo bedzie kosztował sobie i nikt go nie kupi. Koszty, bierzcie koszty pod uwagę, i to pod największą uwagę. Druk nawet 50 sztuk 12 stronnicowego kalendarza tani nie będzie, cena za sztukę będzie duża a w konsekwencji kupi go tylko garstka osób ...


po pierwsze to prawdziwy MZ kowicz nie skroni od kupna tego kalendarza 20zł to nie jest majątek! to raz

a dwa to sa jeszcze portale aukcyjne gdzie mozna wystawic na sprzedaz takie kalendarze.... i klub moglby na tym zyskac[/code]

[ Dodano: 2006-11-30, 20:11 ]
Awers napisał/a:
plonczek napisał/a:
Koszty, bierzcie koszty pod uwagę, i to pod największą uwagę. Druk nawet 50 sztuk 12 stronnicowego kalendarza tani nie będzie, cena za sztukę będzie duża a w konsekwencji kupi go tylko garstka osób ...

dlatego mówiłem żeby zrobić troche większy format ale na jednej stronie


Awers popieram, zrobic jak robia firmy np jakies stacje kontroli pojazdow ...sorry za przyklad ale te firmy wlasnie tak robia....wiekszy format,,,,,mi sie widzi a nawet raczej marzy koncepcja duzego PLAKATu jako kalendarz gdzie bedzie zdjecia klubowiczow, przeciez byly zloty, zdjecie grupy ludzi stojacych razem nawet i z maszynami albo i bez...glownie zalozycielom tej strony itp w koncu oni to rozpoczeli i szacunek za stworzenie historii im sie nalezy w koncu to Oni tworza (oczywiscie wszyscy wkraju ale chodzi mi o poczatek zalazek klubu) POlska MZ nie ludzmy sie tak nie jest.....milo bedzie kazdemu z nich jesli pierwszy kalendarz bedzie wlasnie z nimi ! tak mi sie wydaje, Glownie chodzi o Micka i ModTeam prada.....niestety nie wiem jaka byla ewolucja....powstawania Moderatorow no i zalozycieli...

pozatym wokol nich wstawione pod roznymi katami foty niektorych cacuszek z klubowiczow , nie czarujmy sie, wszystkie nasze motocykle nie wygladaja cudownie. Te najpiekniejsze zdjecia wstawic. tlo uzgodnic....foty z bialymi ramkami mieniacymi sie.......albo jak mowicie niektorzy......foty tez w stylu jakim mowilem....ale kazdy model......tudziez najwazniejsze

zrobilbym to ale cholipa nie czaje jesszcze tak ostro Photoshopa hehehehe ale wlasnie dla takich spraw zaczynam go rozgryzac kupuje ksiazke od niego i jechana !!! jesli bedzie czas :) do nauki.

Milo mi bedzie jesli taki koncept nie przeszkadza przeciez kazdy ma swoje zdanie :)


[/list]
 
 
     
William 
Zlotowicz
Mnich


Motocykl: BMW F650
Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 1283
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-11-30, 20:25   

QlczQ napisał/a:
sa jeszcze portale aukcyjne gdzie mozna wystawic na sprzedaz takie kalendarze.... i klub moglby na tym zyskac
Co, do sprzedaży gadżetów, już temat był poruszany. Efektem dyskusji była decyzja, o braku możliwości sprzedaży klubowych gadżetów po za krąg klubowiczów ze względu na konieczną w takim wypadku zmianę statutu i uwzględnienie sprzedaży, a co za tym idzie - stowarzyszenie posiadające działalność gospodarczą - dodatkowe rozliczenia i oczywiście opłaty.
_________________
http://mnich777.blogspot.com/
 
     
KolczyK 
pędze pędze


Motocykl: MZ ES 250/2 Trophy
Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 40
Skąd: Pomorskie
Wysłany: 2006-11-30, 20:57   

fakt William o tym nie pomyślałem.....ale dziś jest wolny rynek, nie wiem czy ktoś by się do tego przyczepił czy próbował że tak powiem....podpiepszyć sprzedającego. osoba prywatna moze robić w swoim zakresie co chce i sprzedawać co chcce taka prawda.

[ Dodano: 2006-11-30, 20:58 ]
i juz by byla kasa na start
 
 
     
William 
Zlotowicz
Mnich


Motocykl: BMW F650
Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 1283
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-11-30, 21:53   

_________________
http://mnich777.blogspot.com/
 
     
KrzaK 


Motocykl: Mz Etz 250
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Paź 2005
Posty: 208
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-11-30, 22:32   

ładne tylko troszke niecyztelne ale ogolnie fajne :Dpodba mi sie :D
 
     
William 
Zlotowicz
Mnich


Motocykl: BMW F650
Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 1283
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-11-30, 22:38   

Nie mogę nigdzie znaleźć kalendarza w sensie tych samych cyferek. :smile: takich, jakie by mi się podobały, więc traktujcie je, jako przykład. Moim celem było przedstawienie kompozycji skrajnie odmiennej od poprzedniej.

Więc drogi klubowiczu, skomentuj owe dzieło, jeśli łaska. :smile:
_________________
http://mnich777.blogspot.com/
 
     
arekqq 


Motocykl: KR51&SR50
Wiek: 34
Dołączył: 13 Wrz 2006
Posty: 74
Skąd: Gubin
Wysłany: 2006-11-30, 22:41   

wg mnie takie zbyt ... cukierkowe...
jakos mi nie podchodzi
_________________
...Siódmego dnia stworzył motocykle, a Bóg widział że były dobre...

NO RULES || NO LIMITS

http://bikepics.com/members/garus/
 
 
     
Szymon_MZ 

Motocykl: ETZ250/VFR800
Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 423
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 2006-11-30, 22:59   

William, ten kalendarz który wcześniej proponowałeś był owiele lepszy, taka jest moja opinia.....
 
     
buli_87 
motoświr

Motocykl: R100 Caferacer
Pomógł: 10 razy
Wiek: 36
Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 394
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-11-30, 23:08   

a mi sie podoba kalendarzyk tylko rzeczywiscie malo czytelny ale skoro ma sie zmienic:)
 
 
     
William 
Zlotowicz
Mnich


Motocykl: BMW F650
Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 1283
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-11-30, 23:19   

Co byście zmienili?
_________________
http://mnich777.blogspot.com/
 
     
contraband 
Golden God!


Motocykl: WSK 175 Kobuz '83
Wiek: 35
Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 82
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2006-12-01, 13:50   

przede wszystkim słońce OUT - za bardzo rozprasza i rozjasnia:P
Proponowałbym wszystkie miesiąca umieścić przy ścianach (wokoło zdjęć, ktore byłyby umieszczone centralnie). W środku jedno duże zdjęcie klubowiczów z jakiegoś zlotu, a woło tego zdjęcia jakieś pojedyncze foty jakis MZek.
Sprzedaż na allegro odpada z powodu waśnie statutu klubu, a także..... pomyślcie. Kto (nawet posiadać Etki) kupiłby kalendarz z największym zdjęciem pośrodku, z którego nie zna nawet jednej osoby? ;-) albo z prywatnymi motórami?
_________________
On a dark desert highway, cool wind in my hair,
Warm smell of colitas, rising up through the air.
Up ahead in the distance, I saw a shimmering light.
My head grew heavy and my sight grew dim.
I had to stop for the night.
 
 
     
Pawlos 
Ready to race!

Motocykl: Kawasaki ZX-9r
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 17 Maj 2006
Posty: 110
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2006-12-01, 17:06   

William napisał/a:
Co byście zmienili?
Moim zdaniem nie jest zle, ale z pewnymi zmianami tamten mi sie bardziej podoba. Ten za jasny i kolorowy. Poza tym malo czytelny troche.....
_________________
www.wheelieholix.pl
 
 
     
hubertbaran 


Motocykl: TS 250/1
Pomógł: 25 razy
Wiek: 35
Dołączył: 21 Sie 2005
Posty: 4458
Skąd: okolice Rzeszowa
Wysłany: 2006-12-03, 09:24   

Dziwnie to wygląda;| Taka moja opinia;) Zdjecie ze zlotu średnio mi pasuje;P

Mam pytanie toważysze chcecie kupić plakat to wbieracie ten gdzie R1 stoi obok jkiegoś krajobrazu z jakimś penisem w tle? Raczej ten w którym R1 jest przedstawiona na białym tle i niema zadnego penisa ani innego rodzaju zwierza przyniej.
_________________
Sex, tanie wino i Disco polo! Szatan jest wielki YEAH !

Werpach:
"Komuna wróciła"
 
 
     
wojciech944 

Motocykl: ETZ 250/300
Pomógł: 35 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Sie 2005
Posty: 1491
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-12-05, 01:02   

przstanice juz pisać co sie komu podoba, a co nie bo tak to do niczego nie dojdziemy

ja proponuje takie coś:
http://allegro.pl/item144..._zdjeciem_.html
lub jak kto woli:
http://allegro.pl/item145..._zdjeciem_.html

opcja z 12 stronami i na kazdej jedno zdjecie wychodzi raczej za drogo:
http://allegro.pl/item145...iami_13str.html
 
     
led1 


Motocykl: CBR 900 RR
Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 11 Wrz 2006
Posty: 138
Skąd: Szczałb\Piaseczno
Wysłany: 2006-12-05, 15:22   

Zgadzam się z przedmówcą :!: Proponuję także, aby każdy wybrał zdjęcie do swojego kalendarza, tzn. kalendarz miałby taki sam schemat(grafika, cyferki itp.) a poszczególne egzemplarze różniłyby się od siebie tylko fotkami. Zebrać zamówienia i do drukarni lub tych ludzi z Allegro.
 
     
Rayan 
Seba

Motocykl: Mz150
Wiek: 34
Dołączył: 22 Kwi 2007
Posty: 4
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2007-04-26, 00:03   

Pomysł Williama mi sie bardzo podoba. Czego sie nie robi dla marki Mz. Jeżeli jestes prawdziwym fanem to mysle ze napewno znajdziesz pare groszy na taki plakacik. Pozdro dla Williama :wink:
 
 
     
Ciowiec 


Motocykl: MZ TS 150 simek KR51
Pomógł: 10 razy
Wiek: 36
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 275
Skąd: podkarpacie
Wysłany: 2007-05-08, 19:59   

można by było posklejać zdjęcia z prospektów mztek - np. jak te na plaży, bo zdjęcia z wypraw wg. mnie nie pasują do kalendarza.A tak byłyby zdjęcia dobraj jakości i co najważniejsze fabrycznie nowych motocykli, a nie używanych.Przecież na kalendarzach np. samochodowych przedstawiane są raczej nówki samochody, nie?
pozdr
 
 
     
saska251 
Pogromca Trabantów


Motocykl: ETZ300, Z400, CB500
Pomógł: 41 razy
Wiek: 45
Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 2286
Skąd: Wrocław - ale sercem Warszawa
Wysłany: 2007-09-18, 09:52   

wstawmy kadry z filmików tego całego "duivana" co lata etką na gumie i będzie każdy zadowolony
zdjęcie grupowe członków klubu - ok, ale wtedy będą głosy marudzące - "mnie nie ma a tamten jest". Tosamo z motocyklami. Fajnie by było ew. powklejać zdjęcia mz w jakiś fajny sposób usprawnionych. Coś w stylu - jak się chce to można - czyli jakieś kufry, szyba, nie wiem - zdjęcie mz pod granicą Europa Azja, albo w pełnym złożeniu na kolanie (to ja mogę zapozować na poniatowskim:D ).

Ja mam taki stary kalendarz metzelera i jest tam jedna emzetka z jakichś zawodów sprzed pół wieku. rt125 bodajże i przyznam, że to zdjęcie darzę szczególnym sentymenytem.

Był kiedyś taki prospekt z dwucylindrowym silnikiem etz (2x250 - mój kumpel z resztą coś takiego wystrugał ) i to moim zdaniem też mogło by być ciekawe.
Raczej optowałbym za 12 stronicowym kalendarzem - wiem że cena może być zabójcza - ale na pewno da się coś z tym zrobić. Z resztą - pomyślcie ile czasem kasy idzie na głupie kolanko czy wydechy.

tyle moich przemyśleń

pozdro251
_________________
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą.
Błogosławionaś Ty, między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego - moment.
Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy. AMEN.
 
 
     
AdEk2007 
Grupa Podlasie


Motocykl: R1
Pomógł: 10 razy
Wiek: 33
Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 679
Skąd: Mońki
Wysłany: 2007-09-28, 14:27   

Fajnie by było zrobić wielki plakat i przyczepić go na ścianie :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright © 2004-2015 MZ KLUB POLSKA
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15