» SZUKAJ
» FAQ
» ALBUM
» UŻYTKOWNICY
» REJESTRACJA
» REGULAMIN




Poprzedni temat «» Następny temat
ostrzeżenia dla użytkowników???
Autor Wiadomość
PM2Z 
Zlotowicz


Motocykl: Yamaha Diversion
Wiek: 42
Dołączył: 25 Cze 2005
Posty: 139
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-11-05, 00:44   ostrzeżenia dla użytkowników???

rozumiem, że jak ktoś się "rzuca", tudzież zachowuje nieregulaminowo, wbrew netykiecie i takie tam to można go upomnieć, ale jak już coś takiego ma miejsce, to może wypadałoby dać ku temu lepszy powód niż tylko "zbyt ciezko mysli i zadaje za duzo pytań ;) " jak zrobił to Krzych_Olsztyn.
Sprawdziłem kilkanaście ostatnich postów upomnianego (był nim hubertbaran) i jak dla mnie, to nie ma w nich nic nie właściwego. Sprawdziłem również, że Krzych_Olsztyn dał wcześniej jeszcze jedno ostrzeżenie i skomentował je następująco: "za duzo fika".
Kto i jak zostaje moderatorem? Jakie są kryteria doboru?
Nie byłoby całej sprawy, gdyby komentarze do ostrzeżeń były nieco bardziej rzeczowe, o co serdecznie proszę.

p.s. no i oczywiście bądźcie profesjonalni, bo nie chcę dostać ostrzeżenia, w zamian za to, że coś tu niby krytyce poddaję :lol:
 
     
Nycha 
mod_team

Motocykl: Suzuki GS500e
Pomógł: 3 razy
Wiek: 38
Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 372
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2005-11-05, 07:47   

Moderatorów wybrał ogół społeczności klubowej w demokratycznych wyborach. Co do uzasadniania ostrzeżeń to jeśli zostaje mi w pamieci post napisany kilka dni wcześniej i on sie powiela póxniej to po prostu pisze"powielanie postów" ten ktoś chyba wie ze powielał posty. W tym jednym przypadku PM2Z zgodzę się z Tobą, że można było inaczej uzasadnić.
 
 
     
Rof 
mod_team


Motocykl: BMW R1150GS
Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Mar 2005
Posty: 570
Skąd: łódź
Wysłany: 2005-11-05, 13:26   

no ja np przed ostrzezeniem pisze na privie prosbe zeby czegos tam ,ktos nie robil wiecej, bo ja wychodze z zalozenia ze ludzie sa dobrzy :lol: wyjatkiem byl adi ktory ostro przegial i dostal ode mnie piątaka czyli wartosc maksymalna

[ Dodano: 2005-11-05, 13:27 ]
a za krytyke chyba jeszcze nikt nie dostal ostrzezenia, bo m.in od tego jest forum ze mozna wymieniac poglady a wiec i krytykowac
 
 
     
SAke 
Pogromca Mitów! :)


Motocykl: VFR 800Fi
Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 05 Mar 2005
Posty: 1019
Skąd: Żyraków / Dębica
Wysłany: 2005-11-05, 14:22   

Rof napisał/a:
a za krytyke chyba jeszcze nikt nie dostal ostrzezenia, bo m.in od tego jest forum ze mozna wymieniac poglady a wiec i krytykowac


No własnie ;) I nie róbmy z tego forum drugiego Polmotu... :| Gdzie wszyszcy musza miec jednakowe zdanie :mrgreen: (Nie komentowac mojej wypowiedzi)
_________________
http://www.polskajazda.pl...600,WSK,125/394
 
 
     
OlseN 
born to ride ....


Motocykl: CBR 900 RR
Wiek: 35
Dołączył: 05 Sty 2005
Posty: 282
Skąd: Nisko/Lublin
Wysłany: 2005-11-05, 18:52   

Ja też nie bardzo widze jakieś powody na ostrzeżenie dla hubertbarana. Moze cos pominałem ale moim zdaniem "on dobrze gada" tzn zna sie na rzeczy i na mechanice. Ale po co kłócić sie za jedno ostrzeżenie. Niedługo wygasnie i będzie po sprawie.

PS. Trzeba modów pochwalić bo ostatnio naprawde wzięli sie do roboty i pilnują każdego tematu. Tak trzymać chłopaki. Trzeba zaznaczyć że jakoś ostatnio przybyło nam uzytkowników konfliktowych np. adi albo inni którzy zbieraja zame ostrzeżenia (jak najbardziej słusznie). Apeluje to tych co już dostali. To jest sygnał ze robicie coś nie tak i działacie wbrew regulaminowi więc przemyslcie dwa razy jak cos piszecie i gdzie to piszecie.
_________________
http://bikepics.com/members/mictry/

 
 
     
Budzik-WGR 


Motocykl: Honda VFR 750 Street
Wiek: 33
Dołączył: 27 Lip 2004
Posty: 323
Skąd: z Grójca
Wysłany: 2005-11-05, 20:44   

Wzieli sie do roboty :P jak zobaczyli ze poprostu jnapisalem post i ze zauwarzylem ze nic nie robią! Taka prawda....
_________________
BYŁO:
-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.
JEST:
-Honda VFR 750 rc36 I 90r.
 
 
     
OlseN 
born to ride ....


Motocykl: CBR 900 RR
Wiek: 35
Dołączył: 05 Sty 2005
Posty: 282
Skąd: Nisko/Lublin
Wysłany: 2005-11-06, 08:19   

Veteranos napisał/a:
jak zobaczyli ze poprostu jnapisalem post i ze zauwarzylem ze nic nie robią! Taka prawda....


No ja bym tak nie powiedział. Moderatorzy doskonale wiedzieli co maja robic ale jak do tej pory nie mieli kogo upominać. Teraz mamy kilku konfliktowych uzytkownikow. Ich mottem jest powielanie tematów i postów i dlatego moderatorzy pracują.
_________________
http://bikepics.com/members/mictry/

 
 
     
Budzik-WGR 


Motocykl: Honda VFR 750 Street
Wiek: 33
Dołączył: 27 Lip 2004
Posty: 323
Skąd: z Grójca
Wysłany: 2005-11-06, 10:21   

Nie chcę i nie bedę sie klucił ale przed tym moim tematem gdy wystepowalo powielanie itp. to pracował tylko Nycha! I Taka jest prawda!
_________________
BYŁO:
-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.
JEST:
-Honda VFR 750 rc36 I 90r.
 
 
     
hubertbaran 


Motocykl: TS 250/1
Pomógł: 25 razy
Wiek: 35
Dołączył: 21 Sie 2005
Posty: 4458
Skąd: okolice Rzeszowa
Wysłany: 2005-11-07, 18:24   

do Sake ... mam ci przypomnieć drogi kolego jak całe forum uświadamiało cie ze hamulec tarczowy jest bezpieczny ;|
Pozatym nie wypada krytykowac innych forum... tam też sa ludzie...

Co do mojego ostrzeżenia .. to niesądziełm ze ktoś zareaguje:D Jednak mam poparcie;P

Mam kilka zauważeń :D
Macie beznadziejny system administracji strony... Moderator powinien być przypisany do działu:/ W dziłach mechanicznych powinien być mechanikiem... Moderatorzy powinni podobać sie administratorowi a nie szarakom. Administrator powinien wybierać modów:)

Podobna taktyka jest na forum polmotu oraz forum motocyklistów jak dotąd nie ma problemów ...

p.s. komunizm idealizował człowieka i upadł...
 
 
     
SAke 
Pogromca Mitów! :)


Motocykl: VFR 800Fi
Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 05 Mar 2005
Posty: 1019
Skąd: Żyraków / Dębica
Wysłany: 2005-11-07, 18:46   

hubertbaran napisał/a:
do Sake ... mam ci przypomnieć drogi kolego jak całe forum uświadamiało cie ze hamulec tarczowy jest bezpieczny ;|

Przypomnij Bo jakos nie pamietam. Było o tym ze jak powiedziałem ze w wsk nie miałem przedniego hampla Wszyscy oczywiscie oburzeni po negatywnej wypowiedzi jednego urzytkownika. Wogule tam tak było bez przerwy... nie wolno było miec innego zdania niz więkrzosc.Na Polmocie to jest monarchia. A znajac ciebie Podrzucisz im linka do tej rozmowy gdzie wszyscy zaczna wypisywac swe oburzenie :) Zostawmy Polmot w Spokoju... :|
_________________
http://www.polskajazda.pl...600,WSK,125/394
 
 
     
hubertbaran 


Motocykl: TS 250/1
Pomógł: 25 razy
Wiek: 35
Dołączył: 21 Sie 2005
Posty: 4458
Skąd: okolice Rzeszowa
Wysłany: 2005-11-07, 19:20   

tak właśnie zrobie:P
 
 
     
nemo491 
Zlotowicz
nemo491


Motocykl: OO
Pomógł: 1 raz
Wiek: 67
Dołączył: 18 Cze 2005
Posty: 573
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-11-07, 22:28   

Wlasnie.Jak za duzy rezim to wiejemy na inne forum.Dlatego paru z Was przyszlo do MZ-Clubu.Dlaczego?Bo tu jest wiekszy luz.Wiekszy nie znaczy za duzy,czyli taki jaki ma byc.
Hubertbaran-a Ty dobrze kombinujesz.
_________________
http://nemo60.fotosik.pl/
http://picasaweb.google.com/nemo491
 
 
     
Nycha 
mod_team

Motocykl: Suzuki GS500e
Pomógł: 3 razy
Wiek: 38
Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 372
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2005-11-07, 22:42   

godze się z hubertbaran poza kwestią przypisywania moderatora do diału w forum.
 
 
     
hubertbaran 


Motocykl: TS 250/1
Pomógł: 25 razy
Wiek: 35
Dołączył: 21 Sie 2005
Posty: 4458
Skąd: okolice Rzeszowa
Wysłany: 2005-11-08, 21:01   

O co chodzi w przypisaniu do działów.. a oto zeby nie było 10 "kucharek" tylko co najwyżej 2 :]
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright © 2004-2015 MZ KLUB POLSKA
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14