» SZUKAJ
» FAQ
» ALBUM
» UŻYTKOWNICY
» REJESTRACJA
» REGULAMIN




Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: micek
2010-02-17, 21:54
Uwaga na tranzakcje z nickiem allegro SALIM001
Autor Wiadomość
Gryf 

Motocykl: Mz ES 250/2 trophy
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 29 Paź 2009
Posty: 41
Skąd: Brzozów\podkarpacie
Wysłany: 2010-02-04, 21:52   Uwaga na tranzakcje z nickiem allegro SALIM001

Witam
Śmiem twierdzić że zostałem oszukany przez człowieka, który na allegro wystawia przedmioty pod nickiem salim001.

Kilka dni temu natrafiłem na taką ofertę http://www.allegro.pl/ite...phy_czesci.html
Wśród przedmiotów widzę są niby amortyzatory pod silnik, te dwa gumowe prostokąty na foto.

Napisałem do człowieka maila z zapytaniem czy sprzeda mi te GUMOWE AMORTYZATORY PO SILNIK DO MZ TROPHY. Skoro człowiek wystawia aukcję z przedmiotami do Trophy więc logiczne że nie sprzedaje elementów zawieszenia z Poloneza.
Z naszej wspólnej korespondencji mailowej wynikało jasno, że ja pytałem o te gumowe amortyzatory do MZ Trophy a sprzedający twierdził że sprzedaje mi te amortyzatory, właśnie do MZ (motocykla). Coś mi mówiło żeby zarządać aukcje grzecznościową na allero, ale wspólnie dogadaliśmy się że wyśle mi za pobraniem.
Przesyłka dotarła do mnie dzisiaj. Właściwie ja byłem w pracy, przesyłkę odebrała i kwotę uregulowała moja matka. W rozmowie telefonicznej opisywałem jej, jak ma wyglądać to co kupiłem. Nakazałem jej rozpakować w obecności listonosza, mówiłem ma być dwa czarne gumowe.

Wytłumaczcie kobiecie jak to ma wyglądać.

Nie jestem zły, tyle na tego człowieka co mnie wpuścił w maliny, ile na taki zbieg okoliczności tzn że sam nie mogłem tego rozpakować w momencie odbioru przez listonosza. Nie zmienia to faktu że facet z premedytacją chciał mnie zrobić w bambusa I UDAŁO MU SIĘ ze mną - ja ostrzegam was.

Oto jak wyglądają dwa funkiel nówki amortyzatory pod silnik do Tropika. Jakoś mi to odbijaki do Poloneza dziwnie przypomina.

 
     
micek 
WKZ E877


Motocykl: ETZ 250e
Pomógł: 4 razy
Wiek: 38
Dołączył: 09 Lip 2004
Posty: 1097
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2010-02-17, 21:54   

temat został wymoderowany i zamknięty z powodu niezadowolenia sprzedawcy z obraźliwych komentarzy pod jego adresem które zobowiązany byłem usunąć.

powyższy post (temat) zawiera prywatną opinię użytkownika Gryf którą ma prawo ją wyrazić, w/w post (temat) nie obraża sprzedawcy ani nie podaje żadnych danych osobowych więc nie widzę powodu żeby go usuwać, chyba że takie życzenie będzie miał założyciel tematu.


(eom)

pozdrawiam sprzedawcę
_________________
MZ ETZ 250e - 89' + 2x Pneumant, 26l + GIVI E30 Tour, 30l + BING 84 + szyba Puig
------------------------
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright © 2004-2015 MZ KLUB POLSKA
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 15