» SZUKAJ
» FAQ
» ALBUM
» UŻYTKOWNICY
» REJESTRACJA
» REGULAMIN




Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: motomaciey
2012-01-21, 20:52
Czy tu jest sens zadawać pytania ?
Autor Wiadomość
iziwal 

Motocykl: MZ ETZ 150
Wiek: 47
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 2
Skąd: Sieradz - Kalisz
Wysłany: 2010-04-11, 21:59   Czy tu jest sens zadawać pytania ?

Czy jest sens zadawać jakieś pytania na tym forum ? Jedno zadałem - jakiś jasiu dał odpowiedź "Byo!" - nie wiem co to znaczy i moje pytanie trafiło do śmietnika. Fajnie - pozdrawiam.
 
     
lisek508 
XThunderCatX


Motocykl: WSK/ETZ/FZR/SC33
Pomógł: 5 razy
Wiek: 32
Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 352
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-04-11, 22:01   

Tutaj chyba chodzi o to że to już było na forum
 
     
iziwal 

Motocykl: MZ ETZ 150
Wiek: 47
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 2
Skąd: Sieradz - Kalisz
Wysłany: 2010-04-11, 22:04   

Aha, być może chciał napisać - było - ale to wydaje mi się że skoro tak uważa to powinien napisać gdzie to było.
 
     
Więckoś_102 
MoTóR


Motocykl: Mz Etz 250e '88r.
Pomógł: 10 razy
Wiek: 32
Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 160
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2010-04-11, 22:10   

było na forum. Wyszukiwarka jest. Nie potrzebujemy 1000 takich samych pytań bo robi sie syf
_________________
http://www.polskajazda.pl...Z/ETZ_250/89292 <--- Aktualizacja 21.03.2010r.
 
 
     
sIaj 


Motocykl: ES 250/2
Pomógł: 94 razy
Wiek: 38
Dołączył: 14 Paź 2004
Posty: 2023
Skąd: okolice Zakopanego
Wysłany: 2010-04-12, 11:13   

Tu nie ma sensu zadawać pytań, szkoda nawet tutaj zaglądać. Odpowiedź na Twoje pytanie była ironiczna ale widocznie nie zrozumiałeś. Jest wyszukiwarka, jest dział FAQ, w najgorszym wypadku można też ręcznie przeszukać dział ale po co... Lepiej napisać dwa takie same tematy i mieć pretensje. Obowiązku pisania gdzie co było nie mam, nie jestem niankią. Ja jak potrzebuję informacji to szukam.

"...Szanowni eMZetowicze, mam taki problem, otóż posiadam zapłon elektroniczny od etz 251, wymontowany w całości z przewodami, modułem, impulsatorem. W momencie wymontowania go z motoru był sprawny i działał. Pożyczyłem go koledze który zamontował go do etz 250 i wszystko było ok ale padł mu akumulator i podłączył ładowanie na instalację (zamiast akumulatora - dał to ładowanie z alternatora/prądnicy motocykla) przejechał w ten sposób jakieś 50 metrów po czym Etka zgasła i już nie chciała odpalić. Po przełożeniu zapłonu na zwykły wszystko było OK, czyli uszkodzeniu uległ elektronik. Moje pytanie - czy ktoś orientuje się co najprawdopodobniej mogło ulec uszkodzeniu/spaleniu, czy moduł czy ten impulsator na dole i jak to sprawdzić co jest dobre ?"...

Zepsuć się mogło jedno i drugie -> http://forum.mz-klub.pl/viewtopic.php?p=138789
_________________
Wykonuję różną elektronikę pojazdową.Układy zapłonowe, regulatory, instalacje itd. Masz pytania? Pisz!

SofCHJanek@wp.pl / gg: 9740097 Gość zapraszam odwiedź mój kanał http://www.youtube.com/user/sofchjanek
 
 
     
matmax 
................


Motocykl: MZ ES 250/1, Honda
Pomógł: 9 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Lip 2007
Posty: 570
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2010-04-12, 11:38   

SofCHJanek, oczywiście racja i tego się trzymamy. Nie powielamy pytań, nie powielamy odpowiedzi. iziwal, widzę że jesteś dużym chłopcem więc powinieneś sobie poradzić...
Nie gniewaj się, każdy tu chętnie pomaga i na chłpaków z klubu zawsze można liczyć.
Na przyszłość zanim zadasz pytanie poszukaj i tyle :piwo:
_________________
www.starymotor.blogspot.com
www.motokrym.blogspot.com
 
 
     
sIaj 


Motocykl: ES 250/2
Pomógł: 94 razy
Wiek: 38
Dołączył: 14 Paź 2004
Posty: 2023
Skąd: okolice Zakopanego
Wysłany: 2010-04-12, 11:46   

iziwal wiem, że mogłeś się poczuć zmieszany taką reakcją ale uwierz, że jak pytają się o to samo już n-ty raz (tym bardziej, że odpowiedź na to pytanie jest na forum) to można się wk...
Planuję kilka artykułów o tym ale kiedy powstaną to jeszcze nie wiadomo, także co złego to nie ja :piwo:
_________________
Wykonuję różną elektronikę pojazdową.Układy zapłonowe, regulatory, instalacje itd. Masz pytania? Pisz!

SofCHJanek@wp.pl / gg: 9740097 Gość zapraszam odwiedź mój kanał http://www.youtube.com/user/sofchjanek
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright © 2004-2015 MZ KLUB POLSKA
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14