» SZUKAJ
» FAQ
» ALBUM
» UŻYTKOWNICY
» REJESTRACJA
» REGULAMIN




Poprzedni temat «» Następny temat
Gaźnik Kentse
Autor Wiadomość
dublekil 


Motocykl: MZ ETZ 250
Pomógł: 6 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 165
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-08-10, 19:17   Gaźnik Kentse

Mam oryginalny niemiecki gaźnik bvf 30N2-5, jest on dosyć zużyty, miałem z nim kilka problemów, na nowych dyszach z zestawu moto rozpędzało się do 110km/h, po czym silnik przerywał i dłużej dało się jechać tylko 90-95, stara dysza iglicy ma 2 razy większy otwór, więc wracam na stare dysze, teraz trzyma te 110 (ale to na razie max), niestety zimny odpala za 6-7 kopem, więc dysze rozruchową wkręcam nową, pływak nowy, ale już ośka pływaka stara, bo ta nowa z 1,5cm za długa, zaworek nowy, bo stary źle chodził, śruby do regulacji też są różne. Ogólnie część mam starą, część nową, a wszystko gówniane i wylatane.

Bing kosztuje 400zł, kupa kasy, podobno chiński kentse 30N-2 jest do ustawienia, znalazłem 3 oferty na allegro: gaźnik za 89zl , też kentse, ale za 122zl , no i tutaj za 145zł

2 pytania:
1. Czy te gaźniki czymś się różnią poza cena? Jakość wykonania kentse może być różna?, nie chciałbym się dalej wkurwiać na chińskie badziewia.
2. Jak jest z iglicą, te nowe są cieniutkie, sam kupiłem, ale zamontowałem starą choć zużytą, czy gaźniki też są tak samo wykonane jak zestawy dysz i iglice ze sklepów?
_________________
Pierdzę jakby z ostrożna, co by się nie zesrać.
 
 
     
mczmok 
Na 2 kołach od 1984


Motocykl: etz 250
Pomógł: 15 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 1914
Skąd: śląskie-Radzionków
Wysłany: 2009-08-11, 10:17   

mam kentse 30N-1 jedynie do czego mam zastrzeżenia to pływak, który wymnieniłem (bo tamten był mniejszy nie trzymał poziomu), na oryginalny śmigam już 2 sezon zużycie paliwa od 3.5 do 4.5
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright © 2004-2015 MZ KLUB POLSKA
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13