» SZUKAJ
» FAQ
» ALBUM
» UŻYTKOWNICY
» REJESTRACJA
» REGULAMIN




Poprzedni temat «» Następny temat
Prawo jazdy na motocykl - nowa ustawa, I wszystko jasne
Autor Wiadomość
Magic 

Motocykl: nie MZ
Pomógł: 26 razy
Wiek: 33
Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 622
Skąd: Lublin
Wysłany: 2009-11-26, 18:23   

informacja z lubelskiego wordu sprzed ok. pół roku (nie sądze zeby teraz było inaczej): nie liczy się moment zapisania na kurs (jak wielu twierdzi), ale moment odbycia egzaminu (odbycia a nie zapisania się!),
czyli mając pecha robisz kurs na A, zapisujesz się na A, no i zdajesz A2 bo weszły 2 dni przed twoim egzaminem zmiany...
a czy i kiedy to wejdzie to nie wie już nikt :mrgreen:
_________________
była ETZ 251e http://www.polskajazda.pl...Z/ETZ_251/43499
 
     
Giemza 
Zlotowicz
Sasza/Ivan/Sergiej

Motocykl: MZ ETZ 291
Pomógł: 14 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Paź 2007
Posty: 910
Skąd: Lublin
Wysłany: 2009-11-26, 22:36   

Magic, dobrze że napisałeś ten post wiele to tłumaczy ale właśnie kurde nie wiadomo co z tym prawkiem czy wejdzie od 24 lat czy nie oni już tak mieszają jak nie wiem nic tylko ich powystrzelać w tym sejmie, wybrać taki mz klub do sejmu wybrać moderatorów i było by good :mrgreen: :twisted:
 
 
     
Gustlik 
PKN 9796


Motocykl: ETZ 250e
Pomógł: 21 razy
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 813
Skąd: Białaczów
Wysłany: 2009-11-27, 14:50   

astra115, pytałem sie u mnie w nauce jazdy to babka mówiła że jeszcze ustawy nie ma
_________________
MZ 150TS '83r.
http://polskajazda.pl/Motocykle/MZ/TS,150/24015
ETZ 250e '84r.
http://www.polskajazda.pl...Z/ETZ,250/56352
 
 
     
szymek1 
abstynent


Motocykl: XJ 600s
Wiek: 32
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 56
Skąd: Wadlew
Wysłany: 2009-11-27, 17:56   

nooo jeszcze nie ma, ale jak oglądałem jakies wiadomości to mówili że od nowego roku ma już być. :(

ja 18tke mam na poczatku kwietnia :sad: oby poczekali np do czerwca :D
_________________
..Nie ważne czym jeździsz, ważne jest jak jeździsz.. !


W duszy zawsze MZ !
 
 
     
kucin 


Motocykl: (...) ETZ 251 (...)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 92
Skąd: Głowno k/Strykowa
Wysłany: 2009-11-27, 21:46   

Ja powiem tak- starciłem dużo czasu, nerw (sorka jeżeli w złej formie)
I teraz to wszystko mnie JEB***. Jak zobaczę na papierze to to wtedy.. się załamię i dołączę do "szarej strefy" nie będę cierpliwie czekał na jakieś pier*** wymysły naszego durnowatego rządu aż dostane wiek- od 16-20lat człowiek przyswaja najwięcej i najłatwiej więc to co oni chcą naprawić jeszcze bardziej rozpier*** jak to zwykle bywa (historia lubi się powtarzać....)
Zrobię B 300zł to nie jest jakiś, nawet te 500, to nie jest jakiś majątek- nie płaczcie... Ludzie jeżdżą całe życie ebz prawka i ich jakoś nie łapią- lub złapią raz (ile takich przypadków było w USA, ile w PL!!) :mrgreen:
Słyszałem już tyle wersji że niby w 2009 miało wejść itp itd. Ale ludzie czym tu sie stresować- wiecie jaka jest droga legislacyjna ustawy?!? A tym bardziej ile ona trwa w PL! To nie jakaś super ważna sprawa raczej więc nie przyśpieszą jej- a może nasz kochany Kaczorek ją zawetuje- Żyjmy nadzieją ;] Może zrobi na złość dla PO, dla Tuska?!?! :twisted:
Powiedzcie- czy jak nie mieliście prawka to nie jeździliście?!? Ja mam 17 lat, 18 we wrześniu- samochodem uczyłem się jeździć jak maiłem 9lat, motocyklem jak miałem 8lat (tj. motorowerem...) Jeżdżę sobie bez problemu gdzie chce- jeżeli znasz przepisy ruchu drogowego, masz trochę w bani OLEJU (!) (czyt. Najpierw myślisz a potem robisz...) to nie widzę przeszkód by wsiąść i jechać (oczywiście na TRZEŹWO) Młodzi a kierownicą są czasem mniej niebezpieczni i mniej nieobliczalni NIZI STARE za przeproszeniem DZIADKI które jadą na rynek skuterem... Albo samochodem (zobaczcie JAKIE TAM JEST KONGO!)

I tym (hoop)tymistycznym akcentem kończę- kto będzie chciał i tak będzie śmigał (nawet się zrymowało ;) )
:lol:
_________________
Lewa w górę ;)
http://www.polskajazda.pl...Z/ETZ_251/86456
 
 
     
kuba89 


Motocykl: ETZ 250 & CB 600
Pomógł: 2 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 223
Skąd: Dęblin
Wysłany: 2009-11-27, 22:16   

niby mozna bez prawka ale zalozmy sytuacje gdzie jedziesz bez prawa jazdy i jakis koles zajedzie Ci droge puszka ... albo jakis wypadek z udzialem pieszego nawet nie z Twojej winy ... i niestety wszystko idzie na Ciebie ... bo nie masz uprawnien do kierowania motocyklem xd moze ktos powie ze bardzo uwaza na drodze i takie sytuacje go nie dotycza, ale tylko ten kto nie jezdzi nie ma takich sytuacji xd
_________________
Nie ma nic piękniejszego, niż udać się "gdziekolwiek, byle nie dojechać zbyt szybko"...
 
 
     
Więckoś_102 
MoTóR


Motocykl: Mz Etz 250e '88r.
Pomógł: 10 razy
Wiek: 32
Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 160
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2009-11-27, 22:48   

kuba89, kto ci powiedział że wszystko idzie na osobę bez prawka? Nie ważne że nie masz tego plastiku, jesteś na drodze czyli jesteś pełnomocnym KIEROWCĄ.Ty płacisz 500 zł za brak uprawnień do kierowania pojazdem a odszkodowanie dostajesz z jego polisy. Raz byłem świadkiem takiego zdarzenia iż 2 auta się zderzyły jeden jechał bez prawka drugi z prawkiem(była jego wina) a po dupie dostał ten co prawko miał ( z tym że był pod wpływem alkoholu) Nie wmawiajcie ludziom bzdur bo przy stłuczce będą myśleć że to ich wina co prawdą wcale być nie musi.
_________________
http://www.polskajazda.pl...Z/ETZ_250/89292 <--- Aktualizacja 21.03.2010r.
 
 
     
kuba89 


Motocykl: ETZ 250 & CB 600
Pomógł: 2 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 223
Skąd: Dęblin
Wysłany: 2009-11-28, 01:57   

Więckoś_102 napisał/a:
[b]kuba89[/b po dupie dostał ten co prawko miał ( z tym że był pod wpływem alkoholu)


widzisz xd to jest kluczowe zdanie ... na drodze zawze jest winien ten kto prowadzil pod wplywem alkoholu ... to mnie nie dziwi xd nad reszta wypowiedzi bym dyskutowal xd jesli chodzi tylko o 500 zl to nie oszukujmy sie xd po co bylyby nam wszystkim prawa jazdy? oO
watpie czy "jego" ubezpieczyciel wyplaci Ci odszkodowanie jesli bedzie mial potwierdzone ze osoba poszkodowana nie miala uprawnien do kierowania pojazdem ... xd
_________________
Nie ma nic piękniejszego, niż udać się "gdziekolwiek, byle nie dojechać zbyt szybko"...
 
 
     
kucin 


Motocykl: (...) ETZ 251 (...)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 92
Skąd: Głowno k/Strykowa
Wysłany: 2009-11-29, 22:26   

No kolego drogi widzisz, kolega Więckoś_102 dobrze pisze- pomijamy kwestię %. we krwi ;p
Jeżeli masz JAKIE KOLWIEK prawko, na jaką kol wiek kat- łapią cię np. na A, a ty masz na B to płacisz TYLKO 300ZŁ (nie majątek chyba...) i masz to za przeproszeniem w du** Bynajmniej ja to mam :lol:
Jeżeli nie masz ŻĄDNEGO PRAWKA to 500 (no ciut więcej, zawsze można być za to zrobić remoncik jakiś mały, czy jakąś imprezkę)

Jeżeli jesteś trzeźwy to z tego co wiem wina ni będzie po twojej stronie jeżeli nie masz tylko prawka-- TOŻ TO STARY ZABOBON, rodzice, dziadkowie wciskali młodym takie szajsy żeby bali się jeździć...
Wiadomo droga rozlicza najsurowiej z błędów- ani suki, ani sądy nikt tak Cię nie rozliczy.... Możesz jeździć bezpiecznie- też tak jeżdżę, tak uważam, ale kiedyś pewnego dnia- oczywiście na trzeźwo- wyjebał mi sie PROSTO POD KOŁA dzieciak na rowerze i co?!? I chu* zaraz stary jego a najprędzej DZIADEK I BABKA (chyba) bo stare plotuchy to Tolko siedzą w oknie i.. wiadomo co i… (bo to koło jego domu było...) wyjeb** do mnie że to moja wina bo prawka nie mam, moto nie było zarejestrowane wtedy (nie etz, po prostu jeszcze blach nie było) I co- no ja się śmiałem, widać to go irytowało- ale i tak niech się cieszy ze się zatrzymałem bo równie dobrze mogłem przekręcić manetkę i spierdol** i chu** by mnie widział, a Tym bardziej wiedział... Mi tam rybka- nie boli mnie to jakoś super- bo wiem ze nie moja wina.
ROWERZYŚCI zaraz obok STRYCH DZIADÓW na skuterach to najniebezpieczniejsi użytkownicy dróg. Jedzie Ci qrw* taki jak święta krowa bez rąk przy skręcaniu, całą drogą i zadowolony... :klnie:

Ale odstawiając nerwy i przeżycia na bok :twisted:
Nie zmienia to faktu że mam wyjeba** na te ustawę- jak nie zobaczę na papierze tego to nie wierzę- jak wejdzie to tylko SZKOŁY na tym stracą... No i jestem w stanie powiedzieć- będzie na pewno gorzej- DUUUŻO GORZEJ! :mad:
_________________
Lewa w górę ;)
http://www.polskajazda.pl...Z/ETZ_251/86456
 
 
     
szymek1 
abstynent


Motocykl: XJ 600s
Wiek: 32
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 56
Skąd: Wadlew
Wysłany: 2009-11-29, 22:56   

kucin ma racje... jeżeli w ogole wejdzie ta ustawa to na polskich drogach bedzie gorzej, duzo gorzej. wiadomo ze duzo lepiej smakuje to co zakazane :lol:
a tak w ogole jak wejdzie tez mam wyjebane na tą ustawe :D
:piwo:
_________________
..Nie ważne czym jeździsz, ważne jest jak jeździsz.. !


W duszy zawsze MZ !
 
 
     
tomek8484 

Motocykl: mz ts250 73r
Pomógł: 17 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 269
Skąd: Bartoszyce
Wysłany: 2009-11-29, 23:47   

szymek1 napisał/a:
kucin ma racje... jeżeli w ogole wejdzie ta ustawa to na polskich drogach bedzie gorzej, duzo gorzej. wiadomo ze duzo lepiej smakuje to co zakazane
dlaczego ma być gorzej w wielu krajach cywilizowanych pod względem motoryzacji ( Polska jeszcze do takich nie należy) funkcjonują podziały prawa jazdy na różne pojemności i ludzie jakoś to respektują, tylko jakoś u nas zawsze jest problem
ale to chyba taka nasza przypadłość że narzekamy na wszystko i na wszystkich tylko o sobie mówimy że jesteśmy świetni

wiem że ta projekt ustawy nie jest idealny ale chyba idzie w dobrym kierunku

jeżeli zacznie policja stanowczo walczyć z jeżdżącymi bez prawka, to część ludzi zacznie myśleć zapłaci raz 300, zapłaci drugi raz 300 i zacznie boleć
kucin napisał/a:
to płacisz TYLKO 300ZŁ (nie majątek chyba...) i masz to za przeproszeniem w du** Bynajmniej ja to mam


taka jest moja opinia i tyle
_________________
moja mz ts 250 po remoncie http://forum.mz-klub.pl/viewtopic.php?t=10482
 
     
kuba89 


Motocykl: ETZ 250 & CB 600
Pomógł: 2 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 223
Skąd: Dęblin
Wysłany: 2009-11-30, 10:47   

kucin napisał/a:
Jeżeli nie masz ŻĄDNEGO PRAWKA to 500 (no ciut więcej, zawsze można być za to zrobić remoncik jakiś mały, czy jakąś imprezkę)

Jeżeli jesteś trzeźwy to z tego co wiem wina ni będzie po twojej stronie jeżeli nie masz tylko prawka-- TOŻ TO STARY ZABOBON, rodzice, dziadkowie wciskali młodym takie szajsy żeby bali się jeździć...


jezeli nie masz zadnego prawka xd to radze przeczytac ten artykul xd http://rankomat.pl/artyku...zkodowania.html albo szczegolowe warunki umowy o ubezpieczenia OC, jesli nie bedziesz mial prawa jazdy to ubezpieczyciel zapewne nie wyplaci Ci odszkodowania xd jesli chodziloby tutaj tylko o te 500 zl to zastanowmy sie kto by robil prawo jazdy? oO
_________________
Nie ma nic piękniejszego, niż udać się "gdziekolwiek, byle nie dojechać zbyt szybko"...
 
 
     
kucin 


Motocykl: (...) ETZ 251 (...)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 92
Skąd: Głowno k/Strykowa
Wysłany: 2009-11-30, 14:59   

Tak- widać dyskusja pełną parą ;D
Ja mówię o fakcie jadę sobie i.. ciach mnie chu* do rutynowej- to płace 300/500 boli?!? Ja wiem, mówi się trudno (no za 3cim razem dopiero chyba coś z sądem jest ;p)?!?!

Ale jeżeli nie masz prawka i zajeb** w kogoś to problemy z odszk. mogą być owszem- ale ni koniecznie WINA TWOJA za brak prawka rzecz jasna!

tomek8484
Niestety- Polak przed szkodą i po szkodzie głupi- Cywilizowany kraj??!? No my niestety jeszcze się nie łapiemy ;/
Najpierw to niech się wezmą za DROGI! DROGI! A nie idą od dup** strony że tak powiem. Będzie szara strefa- no my tez mamy klasyfikację na 3 kat: 50, 125, i hulaj dusza Boga nie ma. :torba":
Ale to że wprowadzą od 24 to odbije sie na umiejętnościach- co z tego że będą jeździć "może" (choć ja myślę ze będzie odwrotnie- będzie jeszcze szybciej- bo za młodu się nie "wyszaleją") wolniej- ALE ZATO BĘDA BARANY KALECZYĆ na technice, na opanowaniu moto.
Na prawdę jeżeli ktoś nigdy nie miał moto (mam 1 znajomego- nie miał w życiu moto, nawet qrwa Simsona, czy motorynki- no przykro, ale co..- zdaje prawko za 1 i kupuje 600 i... co? i co?!? Po kilkunastu dniach słyszę że łapa w gipsie, śruby w nodze a motor na szrot.....)
Tak więc widać samo to jak ktoś nigdy nie miał to nie pojmie tego w kilka tyg/miesięcy!
A wręcz przeciwnie na 50 powinno być od tych 13 potem po 2 latach na 125 i potem od 18 na 600 a jak komuś się chce kupować R1 czy Hayabus`e to niech zrobi sobie koleją kat która była by np. od 20 lat- wtedy było by znośnie (ja tam litra nie poszukuję.. mi wystarcza w 100% R6 bo taki mój zamysł na przyszły moto- no ew CeBRa- ale to tak niechętnie...)

Tak więc ta ustawa BARDZIEJ NAMIESZA nizi pomoże- chyba że coś będzie inaczej nizi "media trąbią..." :klnie:

[ Dodano: 2009-11-30, 15:00 ]
Ludzie jeżdżą całe zycie be zprawka (nie było w USA kilka przypadków, w Pl chyba też ;>) Całe życie- ani 1 wypadku, bezpieczniej jeżdżą napewno- bo jakiś tam respekt i strach jest... :twisted:
_________________
Lewa w górę ;)
http://www.polskajazda.pl...Z/ETZ_251/86456
 
 
     
kuba89 


Motocykl: ETZ 250 & CB 600
Pomógł: 2 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 223
Skąd: Dęblin
Wysłany: 2009-11-30, 15:56   

kucin napisał/a:
Tak- widać dyskusja pełną parą ;D
Ja mówię o fakcie jadę sobie i.. ciach mnie chu* do rutynowej- to płace 300/500 boli?!? Ja wiem, mówi się trudno (no za 3cim razem dopiero chyba coś z sądem jest ;p)?!?!

Ale jeżeli nie masz prawka i zajeb** w kogoś to problemy z odszk. mogą być owszem- ale ni koniecznie WINA TWOJA za brak prawka rzecz jasna!


wlasnie o to mi chodzilo ;] widocznie sie nie zrozumielismy xd
_________________
Nie ma nic piękniejszego, niż udać się "gdziekolwiek, byle nie dojechać zbyt szybko"...
 
 
     
Giemza 
Zlotowicz
Sasza/Ivan/Sergiej

Motocykl: MZ ETZ 291
Pomógł: 14 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Paź 2007
Posty: 910
Skąd: Lublin
Wysłany: 2009-11-30, 16:11   

moim zdaniem powinno być więcej godzin jazdy na prawku na motor bo teorii nie aż tak jak się zdaje egzamin na moto i samochód np. ale zrobiłbym tak że dałbym wiecej godzin na jazdy i załóżmy szkolenia instruktorów np. na pokonowanie zakrętów i małej obsługi moto chodzi mi o to że można by było pojechać z instruktorem na tor i żeby tłumaczył jak pobierać zakręty wychodzić z nich wchodzić w nie co się dzieje z motocyklem kiedy szybko jedziemy bo nierównej drodze i także po równej z np. silnym wiatrem wtedy może każdy wbiłby sobie do głowy jakie jest ryzyko i jak trzeba jeździć z każdym dniem ludzie by lepiej jeździli bo by widzieli jak w zakręty wchodzić itd.

pzdr

p.s. sory za błędy ;)
 
 
     
kaze_k 


Motocykl: XTZ 660 sm
Pomógł: 5 razy
Wiek: 32
Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 341
Skąd: Ustrzyki Dolne
Wysłany: 2009-11-30, 16:23   

astra115 napisał/a:
moim zdaniem powinno być więcej godzin jazdy na prawku na motor bo teorii nie aż tak jak się zdaje egzamin na moto i samochód np. ale zrobiłbym tak że dałbym wiecej godzin na jazdy i załóżmy szkolenia instruktorów np. na pokonowanie zakrętów i małej obsługi moto chodzi mi o to że można by było pojechać z instruktorem na tor i żeby tłumaczył jak pobierać zakręty wychodzić z nich wchodzić w nie co się dzieje z motocyklem kiedy szybko jedziemy bo nierównej drodze i także po równej z np. silnym wiatrem wtedy może każdy wbiłby sobie do głowy jakie jest ryzyko i jak trzeba jeździć z każdym dniem ludzie by lepiej jeździli bo by widzieli jak w zakręty wchodzić itd.

pzdr

p.s. sory za błędy ;)


Szczerze to u nas jest nierealne.Ja robiąc kategorie A wyjeździłem 3 godziny po placu i jedną na mieście.Bo instruktor powiedział że nie ma co mnie uczyć.Jazdy tj praktyka jest tylko pod egzamin, wg mnie nie nauczysz się na niej nic nowego.Wiadomą rzeczą jest dostosowanie prędkości do warunków na drodze, zjeżdżanie do lewej krawędzi jezdni przy skręcaniu w lewo i sygnalizowanie manewrów itp.Większość instruktorów ma to w duszy aby cię czegoś nauczyć, mój robił tak że przyjeżdżałem na plac i mówił mi na przykład dziś robię sobie slalom i ósemki i szedł na śniadanie xD Na mieście jedziesz za nim więc nie jako sprawa jest zbagatelizowana bo się wiele nie nauczysz.Do póki nie zmieni się podejście do szkolenia to nie ma co oczekiwać że wprowadzenie nowych kategorii poprawi sytuację na drogach.Nie jako ustawa jest słuszna ale pod nią pasuje zmienić sytem szkolenia który do dobrych nie należy.
 
 
     
krukoski 
DOA M766


Motocykl: ETZ 250
Wiek: 32
Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 58
Skąd: Oława
Wysłany: 2009-11-30, 16:49   

Zwykle szkoły są po to aby zdać egzamin a nie nauczyć się jeździć na motocyklu. Instruktorzy mają w dupie czy jeździsz dobrze czy nie, ich interesuje tylko to aby zaliczyć egzamin i aby kursant polecił szkołę innym. Tych rzeczy trzeba się nauczyć na własną rękę, ponieważ nie wierzę, że szkolenia techniki jazdy zostaną zestandaryzowane w każdym ośrodku szkoleniowym.
_________________

Moja eMZecia :)
 
 
     
szymek1 
abstynent


Motocykl: XJ 600s
Wiek: 32
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 56
Skąd: Wadlew
Wysłany: 2009-11-30, 20:49   

krukoski napisał/a:
Zwykle szkoły są po to aby zdać egzamin a nie nauczyć się jeździć na motocyklu. Instruktorzy mają w dupie czy jeździsz dobrze czy nie, ich interesuje tylko to aby zaliczyć egzamin i aby kursant polecił szkołę innym. Tych rzeczy trzeba się nauczyć na własną rękę, ponieważ nie wierzę, że szkolenia techniki jazdy zostaną zestandaryzowane w każdym ośrodku szkoleniowym.


swieta racja :piwo: mysle ze lepiej by bylo jakby dotychczasowe przepisy pozostaly takie jakie są, a ktos pomyślał o tym aby wprowadzić do szkół dodatkowe przymusowe lekcje dotyczące techniki jazdy na motocyklu, chocby kilka godzin, aby niektorzy zdający pojeli tak naprawde co oznacza jazda na motocyklu. Boo w zakret wejsc jest latwo, ale trzeba umiec z niego wyjsc !
_________________
..Nie ważne czym jeździsz, ważne jest jak jeździsz.. !


W duszy zawsze MZ !
 
 
     
kuba89 


Motocykl: ETZ 250 & CB 600
Pomógł: 2 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 223
Skąd: Dęblin
Wysłany: 2009-11-30, 21:34   

szkoly by sie przydaly ... zarowno dla tych co nie maja prawka xd jak i dla tych co jezdza juz jakis czas xd gdyby byla jakas w okolicy sam chetnie bym sie zapisal ... ;]
_________________
Nie ma nic piękniejszego, niż udać się "gdziekolwiek, byle nie dojechać zbyt szybko"...
 
 
     
kucin 


Motocykl: (...) ETZ 251 (...)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 92
Skąd: Głowno k/Strykowa
Wysłany: 2009-12-01, 12:05   

krukoski napisał/a:
Zwykle szkoły są po to aby zdać egzamin a nie nauczyć się jeździć na motocyklu. Instruktorzy mają w dupie czy jeździsz dobrze czy nie, ich interesuje tylko to aby zaliczyć egzamin i aby kursant polecił szkołę innym. Tych rzeczy trzeba się nauczyć na własną rękę, ponieważ nie wierzę, że szkolenia techniki jazdy zostaną zestandaryzowane w każdym ośrodku szkoleniowym.


Tak i tu kolega ma rację- winny być dodatkowe godziny które nauczyły bo możliwe co nieco. Z torem pomysł tez jest całkiem niezły- tyle że to chyba raczej a`wykonalne by było (nie w każdym mieście jest tor, więc dochodzi problem z dojazdem...)
_________________
Lewa w górę ;)
http://www.polskajazda.pl...Z/ETZ_251/86456
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright © 2004-2015 MZ KLUB POLSKA
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13