» SZUKAJ
» FAQ
» ALBUM
» UŻYTKOWNICY
» REJESTRACJA
» REGULAMIN




Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: motomaciey
2012-02-29, 12:28
Smutna sprawa...-wypadki na drogach, poczytaj ku przestrodze
Autor Wiadomość
Tomek-88 


Motocykl: Honda NTV650
Pomógł: 3 razy
Wiek: 35
Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 346
Skąd: Gnieździska/Kielce
Wysłany: 2007-03-18, 20:22   

eh,miałeś szczeście w nie szczesciu. Mi w czwartek w nocy,jechałem przez las, i sarna wyleciała,myslalem ze zawalu dostane, wyhamowalem po samym rowie, potem jade a tu zając tez sie przestraszylem po tej sarnie.

[ Dodano: 2007-03-18, 20:23 ]
jakbym w nia uderzył to przez kierownice pewnie bym przeleciał ,bo sporawa była.
_________________
Trzeba coś stracić żeby docenić, żeby odzyskać trzeba się zmienić
 
 
     
dejol87 

Motocykl: MZ ETZ 150
Dołączył: 01 Sty 2007
Posty: 7
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2007-03-24, 00:38   

dzisiaj wracając z przejażdzki do domu koło 23 w wichure o mału włos nie wjechałbym w przewrócone drzewo,w ostatniej chwili odbiłem w lewo - dobrze że nic nie jechało z przeciwka, jechałem 100 km/h - mój błąd .
 
     
fan mz 
fan mz

Motocykl: mz etz 250
Wiek: 49
Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 22
Skąd: okolice łomży
Wysłany: 2007-03-25, 21:56   

Panowie ,Tomek-88 i Dejol87, mieliście dużo szczęścia.Dejol nie koniecznie błąd, a może wina drogowców że nie dbają o takie sprawy. Moim skromnym zdaniem tego drzewa nie pownno dawno tam być,ono nie od dziś stwarzało tam zagrożenie,powinni je dawno wyciąć. Ale w Polsce takie żeczy robią jak komuś krzywda się stanie ,ale i tak będzie wina kierowcy ( po co tamyędy jechał mógł wogule nie jeździć)Znowu pogoda zaskoczyła drogowców.
_________________
fan mz
 
 
     
tomasz102 
V.I.P.


Motocykl: MZ ETZ 298e
Pomógł: 11 razy
Wiek: 34
Dołączył: 20 Lis 2005
Posty: 1540
Skąd: Świebodzice
Wysłany: 2007-04-18, 23:39   

wczoraj po południu chłopak (23l.) rozwalił sie na delikatesach u mnie w mieście.
Podobno kolega dał mu się przejechać bo tamten chiał kupić sobie maszynę. Ten sklep jest po środku kamienicy w rynku przed ratuszem gdzie wszędzie jest kostka (kocie łby) wieć bardzo ślisko. Chłopak jechał bez kasku i tak przywalił głową że aż rozwalił tynk na ścianie... :roll:

Powiem tak, gdyby nie brawura i troche doświadczenia to by żył. Bo żeby tam przywalić to musiął naprawde nieźle cisnąc bo przejechał przez krawężnik, żywopłot i chodnik, naprawde głupota nie zna granic.
_________________
w garażu: MZ ETZ 250 , Kawasaki 440 LTD, Renault 19. "Życie się kręci powyżej czterech tysięcy."
Tomek, stopka!
 
 
     
drobny251 


Motocykl: etz 251
Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 47
Skąd: Gorzów
Wysłany: 2007-04-19, 19:59   

w duzej mieze to brawura, nadmierna predkośc jest powodem wypadków
U mnie w pracy ostanio dyskutowali na temat motocyklistów nie usmiechało mi się to bo wiekszośc była zadania zeby psotawić sciane na ktorej będa mogli się rozbijać motocyklisci
często staje w sytłaci kiedy musze wysłuchiwac
a to motocykliści to a to tamto
Pytaią sie mnie ty też tak jezdzisz itp
ostanio dzwonie do znaiomego rozmawiale mz nim chwilę i mowie ze własnie jezdze motorem
a on odrazu zaczol marudzić mi
musialem go uswiadomić ze nie wszyscy tak ostro jezdzą
_________________
Niech licznik nabija kolejne setki kilometrów
 
 
     
kosior30 
Klubowicz
Łysy JWP


Motocykl: MZ ETZ 250e '87
Pomógł: 138 razy
Wiek: 37
Dołączył: 25 Maj 2009
Posty: 7508
Skąd: Żyrardów
Wysłany: 2011-01-16, 01:48   Ku przestrodze...

Jechałem dzisiaj swoim czerwonym golfem mk1 przez moje kochane rodzinne miasto Żyrardów DK50 (tranzyt TIR wschód-zachód) przez tunel pod wiaduktem kolejowo-drogowym. Prędkość ~70-80km/h. Zjeżdżam do tunelu, zbliżam się do pierwszego wiaduktu nad tunelem zajęty obserwacją dziur w drodze i nagle...ni z tego ni z owego wielki, ogłuszający huk...coś leci na twarz...nie mam przedniej szyby... :ysz: Chwila na zastanowienie co się mogło stać...rzut okiem w lusterka boczne...hebel w podłogę, awaryjne, wsteczny, gaz do dechy...oczywiście na górze już nikogo nie widać - przecież żaden idiota co rzuca w samochody jadące dołem nie zostanie żeby popatrzeć...wykręcam 112...i tyle...pod nogami pasażera wielki kamień - właściwie kawał asfaltu...trochę trudno, żeby sam spadł i to w dodatku z wiaduktu kolejowego...

Straty? Szyba przednia w drobny mak, parę zadrapań na twarzy od szkła (w końcu szyba hartowana nie klejonka), trochę szkła w oczach i gardle, za to tonę jego w całym samochodzie, wliczając nawiewy itp. Tak więc muszę wypierdolić cały nawiew, nagrzewnicę, dywany...cały dzień roboty :/ Szyba całe szczęście zapasowa jest.

Zastanawiam się tylko co by było, jakby ten kamień mnie w głowę trafił, albo - co gorsza - jakby jechała kobieta w ciąży albo z dzieckiem i - jak to kobieta - w panice puściła kierownicę wjeżdżając prosto pod tira z naprzeciwka albo w betonową ścianę tunelu...Gdybym gnojków dorwał, to bym chyba ten kamień im w gardło wbił po drodze zabierając wszystkie zęby :!:

No a gdzie ta przestroga? Gdy wjeżdżacie do tunelu, pod wiadukt, pod most itp zawsze patrzcie, czy nie ma na górze jakichś idiotów, którym się strasznie nudzi...
_________________
Motor to masz w pralce! ||| "Prawdziwy facet poci się olejem, jak rozdzielacz w Bizonie" :) ||| Spirit: "Jak odpalisz moją MZtę jestem twój"
"Jawa is made for repairing, MZ is made for riding"
"Smutne jest to, że wy, Polacy macie taki problem z alkoholem"
 
 
     
lisek508 
XThunderCatX


Motocykl: WSK/ETZ/FZR/SC33
Pomógł: 5 razy
Wiek: 32
Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 352
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2011-01-16, 01:53   

O w mordę ;/ Skoro masz szybę to ok ale pracy będzie z wyczyszczeniem mniejsza o to ale ci gówniarze? Trzeba nie mieć w ogóle wyobraźni... co niektórzy mają w tych łbach ;/ Całe szczęście że tak jak napisałeś nie dostałeś w głowę, dobrze bardzo dobrze że tylko tak to się skończyło Ty straciłeś szybę a idioci co to zrobili nic tylko pewnie jeszcze się głupio cieszyli :neutral:
 
     
grzybol 
szlachcic


Motocykl: fajuśki :)
Pomógł: 25 razy
Wiek: 36
Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 1511
Skąd: piotrkow trybunalski
Wysłany: 2011-01-16, 02:04   

kosior30, o karwa ! dorwac i jaja uciac.. Ja piernicze... zatkalo mnie doslownie. Szczescie, ze nie dostales tego na twarz i ze pasazera nie bylo tak jak pisales. Tylko jak oni wycelowali, ze wpadlo to akurat w szybe, a nie w maske czy dach. Pewnie maja juz spore doswiadczenie w tym, jebancy !

Bede teraz staral sie zwracac na takie wiadukty uwage.
_________________
Oj życie, życie. Żebyś Ty miało morde, to bym skopał Ci dupe !
 
     
Ppeterek 
XX-silver


Motocykl: 251 (w pamięci), XX
Pomógł: 3 razy
Wiek: 55
Dołączył: 15 Cze 2006
Posty: 810
Skąd: Okolice Wawy
Wysłany: 2011-01-16, 10:08   

Współczuję Ci kosior. Całe w tym szczęście, że tylko zadrapania. Może masz jakiś wrogów, bo ile się trzeba natrudzić, by taki kamulec zrzucić z góry :shock:
To już pewnie nie zabawa :neutral:

pozdro
_________________
Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce.
 
     
Krycha 
Grupa Podlasie


Motocykl: VTR Firestorm
Pomógł: 15 razy
Wiek: 35
Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 1302
Skąd: Brańsk
Wysłany: 2011-01-16, 10:28   

Wiedziałem, że niektórzy to totalni idioci, ale żeby aż tak? :shock: Całe szczęście, że nic poważniejszego Ci się nie stało.
Ten kawał gruzu nie jest wcale taki duży, myślę, ze to był efekt nudy jakiś małolatów, bo skąd wrogowie mogli wiedzieć, że będzie akurat tamtędy przejeżdżał?
kosior na pewno to jest asfalt? Bo jeśli kawał betonu, to możliwe, że sam się ukruszył spod torowiska i spierdzielił się.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=ptcEkErrM1g
"Max w obrotomierzu, pot leci po kołnierzu"


" ZaKrystian, powiedz mi, ile Jawa pali Ci?"
 
     
kosior30 
Klubowicz
Łysy JWP


Motocykl: MZ ETZ 250e '87
Pomógł: 138 razy
Wiek: 37
Dołączył: 25 Maj 2009
Posty: 7508
Skąd: Żyrardów
Wysłany: 2011-01-16, 11:04   

Ppeterek napisał/a:
Może masz jakiś wrogów



Pewnie gdzieś mam :) Tyle tylko, że rozwożąc pizzę - tak ja Krycha powiedział - mogłem być wszędzie i nigdzie...Po prostu znalazłem się w złym miejscu o złym czasie...

Krycha napisał/a:
kosior na pewno to jest asfalt? Bo jeśli kawał betonu, to możliwe, że sam się ukruszył spod torowiska i spierdzielił się.


Po analizie całej sytuacji na spokojnie uznałem, że to niemożliwe. Tynk czy cokolwiek z wiaduktu spadłby pionowo. Ja oberwałem jeszcze na dojeździe do wiaduktu, na pochyłości. Co więcej - jest to na pewno asfalt, taki łupek 1,5 kilogramowy, jak przy borowaniu dziury młotem pneumatycznym.
_________________
Motor to masz w pralce! ||| "Prawdziwy facet poci się olejem, jak rozdzielacz w Bizonie" :) ||| Spirit: "Jak odpalisz moją MZtę jestem twój"
"Jawa is made for repairing, MZ is made for riding"
"Smutne jest to, że wy, Polacy macie taki problem z alkoholem"
 
 
     
Grabaszszsz 
Dzień Dobry :)


Motocykl: ETZ 250 '84
Pomógł: 3 razy
Wiek: 33
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 121
Skąd: Zamość
Wysłany: 2011-01-16, 11:56   

A może konkurencja chce cię wykończyć?
:)
A tak na poważnie to nie wierzę w to ,że ktoś czekał tam na Ciebie i specjalnie to zrobił. Pewnie banda gówniarzy się nudziła. Ot zabawę sobie wymyślili. A jak im się spodoba to jeszcze nie raz takie coś komuś zrobią.
 
 
     
nicek27 
Janka najmłodszy


Motocykl: Elefant 750
Pomógł: 8 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 336
Skąd: Frankfurt/M
Wysłany: 2011-01-16, 12:13   

Pod ścianę i strzelać po kolanach. :kowboy: Pewnie zadowolony, że mógłby kogoś zabić. Jest zabawa i atrakcja.
:niewiem:
_________________
Cagiva Elefant 944ie Lucky Explorer
https://picasaweb.google.com/107252283990395642670/CagivaElefant7506B
Podczas jazdy zepsuć może się tylko pogoda!
Cagiva Elefant 650 86`
Yamaha XT 600 Tenere 87`
Honda XL250S 82`
Brakuje ładnej ETZ. Najlepiej 251 na elektroniku.
 
 
     
bartek2801 


Motocykl: mz etz 251
Pomógł: 9 razy
Wiek: 32
Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 301
Skąd: Połomia k\Rzeszowa
Wysłany: 2011-01-16, 12:37   

wcześniej było słoneczko,teraz mają nową zabawę w rzucanie kamieniami
_________________
http://www.polskajazda.pl...Z/ETZ_251/81187

Rozróżniamy prawdziwego motocyklistę, motocyklistę - motórzystę i właściciela motocykla
 
     
TSiarz 
Pogromca Jawek


Motocykl: MZ TS 150, CR 125
Pomógł: 5 razy
Wiek: 27
Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 135
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-01-16, 14:17   

Teraz spadające gwiazdy z wiaduktu :D poważnie to bezmózgie debile
_________________

Telegabel-Schwinge

MZ jest jak SPRITE, A reszta jest jak pragnienie
 
 
     
motomaciey 
Jestem hardcorem


Motocykl: MZ ES 275/1, DKW RT
Pomógł: 126 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 4224
Skąd: Grudziądz, Warszawa
Wysłany: 2011-01-16, 18:43   

Przejżyj youtuba, może któryś z nich postanowił pochwalić się ludzkości swoim wyczynem. Szczerze Ci współczuję, najgorsza w takiej sytuacji jest bezsilność...
_________________
Jaskół Bike na PJ
 
     
misiek1919 

Motocykl: w przyszłości mz 251
Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 50
Skąd: Sosnowe
Wysłany: 2011-01-16, 18:58   

motomaciey dobrze gada, naglosnij sprawe tez na wykopie, juz nie raz sie przekonalem ile internauci moga pomoc
_________________
pozdrawiam Łukasz
 
 
     
Yasiec65 
amator/hobbysta


Motocykl: MZ TS 250/1 1981r.
Pomógł: 33 razy
Wiek: 58
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 170
Skąd: Grajewo
Wysłany: 2011-01-16, 23:26   

grzybol napisał/a:
dorwac i jaja uciac


No ja bym tych jaj im nie ucinał... Ja bym przybił je do deski... I dałbym nóż do ręki żeby mieli wybór : chodzić z deską czy bez...A żeby dobrze to pamiętali to nóż dostaliby tępy...

kosior30 napisał/a:
Prędkość ~70-80km/h.


Doliczając "prędkość" kamienia to liczę że "zbliżałeś" się do kamienia z prędkością ok 100-120km/h.

kosior30 napisał/a:
taki łupek 1,5 kilogramowy, jak przy borowaniu dziury młotem pneumatycznym.


Ładny "pocisk" jesteś chyba w czepku urodzony.
Pozdrawiam :piwo:
_________________
Y@$&€c
Najważniejsze są drobiazgi.
Na odległość leczyć potrafił chyba tylko Kaszpirowski.
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek ;-) .
 
 
     
Wybuch 
Etezetoholik


Motocykl: Mz etz 150
Wiek: 31
Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 123
Skąd: Rybaki ( Lubuskie )
Wysłany: 2011-01-16, 23:37   

Skurwysyny...sam sie mógł jeden z drugim rzucić z góry...przynajmniej miałbyś rekompensatę za tą szybe jakby lezeli u ciebie w samochodzie zamiast tego kawałka asfaltu...
_________________


Zapraszam
 
     
kosior30 
Klubowicz
Łysy JWP


Motocykl: MZ ETZ 250e '87
Pomógł: 138 razy
Wiek: 37
Dołączył: 25 Maj 2009
Posty: 7508
Skąd: Żyrardów
Wysłany: 2011-01-17, 13:34   

http://www.youtube.com/watch?v=KB_6H5prmMA

Przeczytajcie komentarz. Czy ktoś wie coś na ten temat?? Dzisiaj chyba podjadę do PZU i się dowiem czy coś wiedzą na ten temat, chociaż znając życie w wiosce Żyrardów one nic nie będą na ten temat wiedziały...
_________________
Motor to masz w pralce! ||| "Prawdziwy facet poci się olejem, jak rozdzielacz w Bizonie" :) ||| Spirit: "Jak odpalisz moją MZtę jestem twój"
"Jawa is made for repairing, MZ is made for riding"
"Smutne jest to, że wy, Polacy macie taki problem z alkoholem"
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright © 2004-2015 MZ KLUB POLSKA
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 15