» SZUKAJ
» FAQ
» ALBUM
» UŻYTKOWNICY
» REJESTRACJA
» REGULAMIN




Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: sIaj
2009-10-16, 12:31
Elektryka - zegary / podłączenie - MZ ETZ 250
Autor Wiadomość
WALDEK150 
MOTÓR


Motocykl: MZ ETZ 250
Wiek: 33
Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 139
Skąd: Miękisz Nowy
Wysłany: 2006-08-03, 22:13   Elektryka - zegary / podłączenie - MZ ETZ 250

Próbowałęm znaleść taki temat ale mi się nie udało. Jestem pewny, że podobne tematy już były bo już nie pierwsza i nie ostatnia osoba doprowadze swe MZ do takich modyfikacji Nie karcie mnie za to jeżeli taki temat już był!!!

Posiadam MZ ETZ 250 która była wyprodukowana jako wersja standardowa bez tarczy bez obrotomierza itp. Zamontowałem tarcze, zegary ale pojawił się jeden problem jak podłączyć kable od lampek w zegarach. Przedtem wszystko było upchane w jednym zegrze. Za pomoc zgóry dzięki!!!
Ostatnio zmieniony przez William 2006-09-01, 15:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
andrzejs79 
as

Motocykl: etz250
Wiek: 45
Dołączył: 26 Kwi 2006
Posty: 5
Skąd: Rozprza
Wysłany: 2006-08-04, 14:56   

Wiesz , trudno powiedzieć " przełuż niebiski kabelek i będzie ok " , musisz popatrzeć jakie masz przewody , których Ci brakuje , jedym słowem schemat .Jak masz orginalna instalacje to ułatwi Ci to sprawe bo kolory kabli masz zgodne ze schematem .Nie spotkałem sie jeszce z taka instalacją ale sądze ,że przerobienie jej nie powinno byc problemem . Proponuje ściągnoć sobie przestrzenny schemat , jak nie masz kolorowej drukarki to pomaluj sobie kredkami przewody i dojdziesz sam jak to działa.Pozdro
 
     
LoginMZ 
SEZON - START !


Motocykl: MZ ETZ 251 91'
Wiek: 34
Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 65
Skąd: Poznań
Wysłany: 2006-08-04, 15:49   

Hmmm jesli masz ladowanie i luz to będziesz widzał jakie lampki się świecą i je przełożysz do obrotomierza , niedawno to rozbieralem bo mam oborotomierz bez lampek i przelożłyłem kabelki z lampkami do prędkoscimierza i tam teraz mam ładowanie i luz
Dodano :
Niedoczytałem że nie masz kabelków masz schemat i zobacz jakich kabelków brakuje i podłcz tak jak masz we schemacie kolorym
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright © 2004-2015 MZ KLUB POLSKA
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 15