» SZUKAJ
» FAQ
» ALBUM
» UŻYTKOWNICY
» REJESTRACJA
» REGULAMIN




Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: micek
2006-06-28, 13:49
MZ z parkingu policji
Autor Wiadomość
Pawlutek666 

Motocykl: MZ ETZ 150
Wiek: 35
Dołączył: 05 Lip 2005
Posty: 7
Skąd: kto to wie :)
Wysłany: 2005-07-07, 13:49   MZ z parkingu policji

Chciałbym kupić MZ z policyjnego parkingu, kóra została odebrana jakiemuś pijanemu kierowcy albo kolesiowi który prowadził motor bez papierow i sie po motor nie zgłosił.
1. Gdzie ma iść by coś takigo załatwić ?
2. Jaka bedzie cena, kto to wycenia, wg czego ustalana jest cena ?
3. Czy potrzebne mi są jakies o tego dokumenty ?
_________________
Kupie MZ ETZ 150 za beretkę gruszek :)
 
 
     
dabo 


Motocykl: GS 500
Wiek: 39
Dołączył: 07 Kwi 2005
Posty: 46
Skąd: BDG
Wysłany: 2005-07-07, 16:04   

1) popytaj kogos musisz sie dowiedziec gdzie jest parking w twoim miesie, a jak nikt nie bedzie wiedzial to pogadaj z dzielnicowym :)

2) cena to napewno nie bedzie wysoka bo z checia sie tego pozbeda

3) co do dokumentow to wszystko ci powiedza na parkingu
_________________
bikepics.com/members/dabo
 
 
     
Nycha 
mod_team

Motocykl: Suzuki GS500e
Pomógł: 3 razy
Wiek: 38
Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 372
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2005-07-07, 20:23   

u mnie w mieście to sprawa wygląda tak . Motoru z parkingui nie mogą sprzedać bo czekają aż właściciel odbierze(zazwyczaj nie odbierają bo za parking za dużo by sie zapłaciło).Motorki więc stoją i stoją ( jeden stoi już 6 lat) później przejmuje skarbówka i oni sobie tam juz miedzy sobą (zasrane układy) sprzedają . Chciałem ostatnio kupić 250 na części to sie dowiadywałem . Gość z parkingu powiedział ze najlepiej ugadać sie z tym co mu odebrali motor zapłacić mu na flaszke czy dwoej , ugadać się z właścicielem parkingu by taniej ją wykupić i wziaść ... niestety nie udało mi sie
 
 
     
Large 


Motocykl: Yamaha FJ 1200
Wiek: 37
Dołączył: 13 Cze 2005
Posty: 99
Skąd: Siemianowice Śl.
Wysłany: 2005-07-08, 00:25   

Jest jeszcze jeden sposób, czasami policja organizuje aukcje, na których można kupić policyjny sprzęt, ceny są dosyć niskie, dokładnie nie pamiętam, ale chyba za ETZ 250, 251 chcieli ok 1000zł. Znalazłem to ogłoszenie przypadkowo w necie, jak szukałem stronek o MZ, wpisałem w wyszukiwarce MZ ETZ 251 i znalazłem, do sprzedania było kilka egzemplarzy, a sama aukcja odbywała się chyba w Poznaniu. Między innymi można było jeszcze kupić Polonezy i inny badziew za grosze :D
_________________
MoTóR nie umiera nigdy, MoTóR jest wieczny!
 
 
     
gruby 


Motocykl: yamaha xj 600
Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 27 Kwi 2005
Posty: 304
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2005-07-09, 11:33   

u mnie w sz-n sa organizowane przetargi auta i motocykle z kradziezy, z nieczytelnymi nr. silnika nadwozia podwozia itp. w sumie ostatnio upatrzylem sobie bmw 3 z 95 albo 94 roku juz nie pamietam stan igla czrna w skurach itp. nieczytelen byly tylko nr. silnika sprzedali ja za 2500 zl :) heheh jak za darmo :)
_________________
KUPIE OWIEWKE PELNA DO MZ ETZ PISAC NA GG LUP PW

foteczki:
http://www.polskajazda.pl...85&opcja=detail
 
 
     
adam_plusnet 


Motocykl: ETZ 150 '91/GSF600
Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 73
Skąd: Łobez/Szczecin
Wysłany: 2005-07-11, 22:51   

gruby napisał/a:
sprzedali ja za 2500 zl

ale wiesz że większość tych aut jest bez prawa rejestracji...
 
 
     
smoke105 

Motocykl: mz251e
Wiek: 38
Dołączył: 18 Cze 2005
Posty: 23
Skąd: Radom
Wysłany: 2005-07-14, 23:39   

Z motocyklami z parkingu policyjnego na 90% nieda się wykupić bo motocykl musi tam przeleżeć 10 lat a później idzie na tzw złom i pieniądze z motocykla idą do komendy czy skarbówki dokładnie niepamiętam ale w 100% jest tak że zamiast na złom zostaje sprzedana na lewo :mrgreen: wiem coś o tym wkońcu ojciec 10 lat przejeżdził na etce służbowej. Ja też mam z policji tylko z przetargu.
 
     
Pawlutek666 

Motocykl: MZ ETZ 150
Wiek: 35
Dołączył: 05 Lip 2005
Posty: 7
Skąd: kto to wie :)
Wysłany: 2005-07-15, 14:02   

smoke105 napisał/a:
Ja też mam z policji tylko z przetargu.

No właśnie z przetargu - kto go organizował - pewno smerfy :)
_________________
Kupie MZ ETZ 150 za beretkę gruszek :)
 
 
     
maeko
[Usunięty]

Wysłany: 2005-07-17, 09:36   

Co do przetargów to jest tak:
Policja jeśli dostaje nowy sprzęt, bądź leprzy organizuje przetargi, przetarg zostaje ogłoszony jednak najpierw rozsyłają jakieś tam powiadomienia do komend w swoim powiecie. (Jest jedna komenda Powiatowa czy jak im tam) i organizuja w niej przetarg. JEśli żądna komenda (podwładna tej wyższej) nie che tego motoru to jest przetarg dla zainteresowanych. No z cenami to jest różnie.... Najpierw jest przetarg jawny- ale tam przeważnie są ceny wywoławcze dość wysokie..... Jeśli na jawnym nikt niekupi wtedy za pare tyg. organizują przetarg ofertowy( a to taki w którym swoją oferte wkładasz w koperte) i wtedy jak nie ma nikogo zainteresowanego obiektem to możesz kupić nawet za 300zł ale nie raz możesz dać 1000zł a ktoś może dać 500zł i to wygląda w ten sposób. Takrze najlepiej jest patrzeć na jawnych jeśli wywyoławcza niska i nikt nie chce. Nie kupujmy, poczekajmy do ofertowego i patrzymy znów, mało zainteresowanych??? Bądź wogóle.. dajemy 300zł i mamy obiekt w swoich rękach.

A co do parkingów policyjnych...
Hmm.... sam chodziłem byłem zainteresowany, nie moga oni tam nic sprzedać. Poprostu obiekt będzie tam stał parenaście lat aąż w końcu pujdzie na złom. Dobrze jest to zrobić w ten sposób:
Zachodzisz z kratą browarów i mówiesz: Potrzebuje np: cylinder, głowice, zbiuornik, kanape, i zegary do etki (ewentualnie weź dwie kraty) I mówisz czy nie dało by się tego po ciemku zrobić. Podejżewam że koleś by pozwoolił przyjść pod wieczór i rozkręć.


Pozdrawiam
 
     
Ostap 


Motocykl: Simson S70E
Dołączył: 19 Lut 2007
Posty: 12
Skąd: lubelskie, podlasie
Wysłany: 2007-02-20, 14:52   

a ja na allegro widzielem jak gosc sprzedawal 251 za 2500 a kupil za 800 na przetargu
tu macie fotki (MZ+kwitek)
Kod:
http://rapidshare.com/files/17114388/z_przetargu.rar.html
lub
http://www.speedyshare.com/810722449.html
lub
http://www.uploading.com/files/70BQY59B/z_przetargu.rar.html
lub
http://www.sendspace.com/file/quau0g

prosze sciagnijcie i powiedzcie co o tym myslicie, bo za taki sprzet to malo dal, i wie ktos gdzie takie przetargi sa w okolicach Białej Podlaskiej? gdzie sie tego dowiedziec??
_________________
Mam orginalnego Simsona S70 Enduro i się ciesze :)
http://polskajazda.pl/ind...l&idpojazd=7590
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright © 2004-2015 MZ KLUB POLSKA
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14